Friss topikok

Linkblog

NB III, ALFÖLD-CSOPORT: DABAS–REAC II. 4–1. Gólokat szereztek az „újoncok”

2008.05.19. 14:27 Hormat

Dajka László együttese hozta a kötelezőt, azaz legyőzte a REAC II.-t, méghozzá magabiztosan (4–1). A Ráthy – Catenacci, Baranyai N., Vass Cs., Danyis A. – Ouldamar (Takács K.), Vass N., Forró Gy. (Namuquita R.), Volenszki Z. – Törőcsik A., Mészáros D. (Teiringer D.) összetételben futballozó Pest megyeiek Volenszki Zoltán korai góljával szereztek vezetést, amelyet Törőcsik Attila, a télen a Pénzügyőrtől szerződtetett, legendás újpesti támadó, Törőcsik András fia még a szünet előtt tovább növelt. A folytatásban a megye-kettes Tahitótfaluból érkező Mészáros Dániel folytatta a gólgyártást, majd a „palotai piton”, Délczeg Gergely szépített nyolc perccel a vége előtt. Ám hogy teljes legyen a dabasiak öröme, arról a csereként beállt, a BKV Előrétől szerződtetett Namuquita Roland gondoskodott.