Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

NB III, DUNA-CSOPORT, 16. FORDULÓ: PÉNZÜGYŐR–CSEPEL 0–2. Az elmaradt bajnoki végére kiderült, megszűnt a pasaréti pálya varázsa, hiszen Sólyom Ferenc együttese legutóbbi két meccsén eredménytelen maradt

2008.05.16. 01:36 Hormat

Az NB III, Duna-csoportban szerda délután a Pénzügyőr a Csepelt fogadta a 16. fordulóból elhalasztott bajnokin. A hétközi randevú a vendégeknek sikerült jobban, hiszen Hollik András brigádja magabiztosan nyerte meg a fővárosiak összecsapását, és már kilencedik a tabellán, míg a PSE maradt a negyedik helyen.

PÉNZÜGYŐR–CSEPEL 0–2 (0–1)
Pasarét, 200 néző. Vezette: Janitz Gergely (Bíró Zsolt, Dani Tamás)
PÉNZÜGYŐR SE: Kocsis G. (0) – Dóczi Sz. (5), Szikes P. (6), dr. Vainer A. (6), Zborovszky K. (5) – Kopcsa B. (5), Kerényi K. (6), Bíró P. (6), Meggyes B. (5) – Gegesi-Kiss T. (5), Kerényi Zs. (6). Edző: Sólyom Ferenc.
Csere: Gegesi-Kiss T. helyett Perevegyencev A. (5) az 54., Kopcsa B. helyett Schuster R. (5) az 55., Kerényi K. helyett Kádár A. (0) a 74. percben.
Gólszerző: SEBESTYÉN (0–1) a 45., NÉMETH GÁBOR (0–2) a 69. percben
Sárga lap: Bíró P. a 29., Kopcsa B. az 55., Kerényi Zs. a 60. percben

PERCEK ÉS GÓLOK
45. perc: Gyors baloldali kontratámadás végén Sebestyén 16 méterről jobbal a bal felső sarokba csavarta a labdát (0–1).
69. perc: Egy jobboldali ellentámadás végén a belőtt labdát Németh 2 méterről lőtte a jobb alsó sarokba (0–2).

MESTER(I) MÉRLEG
Sólyom Ferenc, a Pénzügyőr edzője:–A Csepel jobban akarta a győzelmet, a játékosaimból hamar eltűnt Pasarét varázsa. Gratulálok az ellenfélnek!