Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

U19-ES EB-SELEJTEZŐ, ELITKÖR, MAGYARORSZÁG–CIPRUS 2–1. Szombaton következhet a (csoport)döntő ütközet

2008.05.21. 20:47 Hormat

Egy-nullás félidő után kettő-egyre legyőzte Ciprus legjobbjait a magyar U19-es válogatott szerda este Székesfehérvárott. Mindkét honi gólt Németh Krisztián szerezte, a Liverpool üdvöskéje az elsőt büntetőből rúgta. Sisa Tibor legénysége már 2–0-ra vezetett ötvenöt percnyi futball után, ám a hajrában Efrem szépíteni tudott. Miután a portugálok Tatabányán 3–1-re verték a litvánokat, eldőlt, hogy Magyarország szombaton csak a portugálok felett aratott győzelem esetén juthat ki a Csehországban sorra kerülő kontinensviadalra.