Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

RO-LA PEST MEGYEI II. OSZTÁLY, 23. FORDULÓ: ÚJLENGYEL–PILIS 1–4 (0–2). Könnyed siker után bajnok a Pilis

2008.05.21. 02:41 Hormat

Három körrel a vége előtt bajnok lett a Pilis. Akik ismerik Varró Zoltán együttesének keretét, azok számára nem meglepetés az aranyérem, ám mint tudjuk, a nevek sohasem futballoznak.

ÚJLENGYEL–PILIS 1–4 (0–2)
PILIS: Balázs T. (8) – Perjési I. (8), Zila Z. (8), Cseh N. (8), Földvárszki T. (8) – Mezei R. (8), Kerepeszki Z. (8), Gál Sz. (8), Szluka J. (8) – Malik G. (8), Simó T. (8). Játékos-edző: Varró Zoltán.
Csere: Gál helyett Krizsán L. (8) az 51., Perjési helyett Juhász K. (0) a 67., Simó T. helyett Szluka G. (0) a 79., Földvárszki helyett Patakfalvi Gy. (0) a 86., Malik helyett Singljár K. (0) a 88. percben.
ÚJLENGYEL: Monok V. (5) – Cserna G. (4), Csernus J. (5), Fajt A. (0) – Farkas (5), Fülöp L. (0), Tóth L. (5), Telepóczki J. (6), Fekete (4) – Kabai N. (4), Nagy G. (6). Játékos-edző: Iszák Gábor.
Csere: Fülöp helyett Németh (5) a 16., Fajt helyett Surmann (5) a 28., Csernus helyett Vajda (4) és Kabai helyett Bidó G. (5) a szünetben, Telepóczki helyett Fajt J. (0) a 76. percben.
Gólszerzők: Szluka J., Simó T., Krizsán L., Malik G., ill. Nagy G.
Sárga lap: Balázs T., Perjési I., Krizsán L., ill. Telepóczki J., Vajda

PERCEK ÉS GÓLOK
15. perc: Perjési megy el a jobboldalon, beadására Gál érkezik, de ballal mellé lő.
17. perc: Simó beadására érkezik Szluka és fejjel a hálóba talál (0–1).
20. perc: Simó indítja Szlukát, aki bead, érkezik Malik, de fölé lő.
23. perc: Szluka vezeti a labdát a tizenhatosnál befelé, ballal váratlanul lő, de a kapus véd.
33. perc: Malik szerez labdát harcosan, beadására érkezik Simó és a jobb alsóba talál (0–2).
53. perc: Szokásos rövidzárlat: 11-esből szépít az ellenfél Nagy Gábor révén (1–2).
66. perc: Szluka beadására érkezik Simó, de lövését bravúrral védi a kapus. A kipattanóra érkezik Krizsán és 4 méterről az üres kapuba lő (1–3).
68. perc: Földvárszki beadását Simó mellé fejeli.
77. perc: Szluka lép ki, de buktatják a 16-oson belül, tizenegyes! Malik magabiztos ítéletvégrehajtónak bizonyul (1–4).
80. perc: Kerepeszki szlalomozik át a védőkön, lövése kipattan, Malik ismétel, de szögletre mentenek a védők.

MESTER(I) MÉRLEG
Iszák Gábor, az Újlengyel játékos-edzője:
– Gratulálok a Pilisnek a bajnoki címhez!
Varró Zoltán, a Pilis játékos-edzője: – Először is szeretném megköszöni az újlengyeli vezetőknek, hogy partnerek voltak a mérkőzés egy nappal előbb történő lejátszásában. A mérkőzést egy tizenöt perces periódustól eltekintve végig mi rányitottuk és így megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot. Ezzel sikerült elérni célunkat, a bajnokcímet. Mindenkinek szeretném megköszönni a munkáját, és segítségét azoknak, akik álmaink megvalósításában segédkeztek.