Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

RO-LA PEST MEGYEI II. OSZTÁLY, 22. FORDULÓ: PILIS–HERNÁD 4–1. Rangadót nyert a házigazda Szluka János duplájával, egyre közeleg az arany vasárnap

2008.05.14. 10:25 Hormat

Az amúgy jó erőkből álló Hernád Pilisen szenvedett háromgólos kudarcot a PLK remek hajrábeli játékának köszönhetően, amely csupán két pontra van a bajnoki címtől.

PILIS–HERNÁD 4–1 (1–0)
Pilisi LK:
Balázs T. (0) – Perjési I. (7), Zila Z. (7), Cseh N. (7), Földvárszki T. (7,5) –
Mezei R. (7), Kerepeszki Z. (7), Kovács G. (6,5) – Szluka J. (8), Malik G. (7), Simó T. (6,5). Játékos-edző: Varró Zoltán.
Csere: Simó helyett Koltai T. (0) a 66., Kovács G. helyett Krizsán L. (0) a 74., Malik G. helyett Singljár K. (0) a 81., Mezei R. helyett Patakfalvi Gy. (0) a 83., Szluka J. helyett Juhász J. (0) a 88. percben.
Hernád SE: Ledő L. (5,5) – Láposi (5), dr. Bocsó G. (5), Krizsán L. (5), Galgóczi (5) – Maka I. (5), Kucsák I. (4,5), Dabasi K. (5-2=3), Molnár G. (5) – Feczesin I. (5), Sziráki (4). Játékos-edző: Kucsák István.
Gólszerző: Szluka J. (2), Földvárszki T., Malik G., ill. Feczesin I.
Sárga lap: Perjési I.
Kiállítva: Dabasi K. ill.

PERCEK ÉS GÓLOK
3. perc: Szluka lép ki, lövése kipattan a kapusról, de a kapus megszerzi a labdát.
13. perc: Szluka lép ki, majd egy vissza csel után köténygólt lő (1–0).
19. perc: Malik fut el a szélen, beadására érkezik Kerepeszki, aki lő, de belelépnek.
25. perc: Szluka szabadrúgását Kerepeszki fejeli kapura, de véd a hálóőr.
37. perc: Simó jó passza után Szluka lő, de ismét hárít a vendégkapus.
43. perc: Malik lép ki, de mellé lő.
47. perc: Földvárszki vezeti a labdát, és mintegy 35 méterről lő a hosszú felső sarokba (2–0). Elképesztően nagy gól!
53. perc: Kovács G. veszít labdát, ezzel Feczesin kilép és a kapuba lő (2–1).
71. perc: Kerepeszki cselez, majd Szlukának passzol, de lövését blokkolják.
78. perc: Mezei sokadik labdaszerzése után cselez és Malikot kiugratja, aki kilövi a jobb alsó sarkot (3–1).
80. perc: Földvárszki indítja a sérülésből visszatérő Koltait, aki felnéz és a hosszú oldalon érkező Szlukának passzol, aki egy csel után ballal talál a hálóba (4–1).
83. perc: Megint Mezei cselez, Singljárnak passzol, aki megpróbál befordulni, majd lő, de belelépnek és kipattan szögletre.

VÉLEMÉNYEK
Varró Zoltán, a Pilis játékos-edzője:
– Ezen a hétvégén is bizonyították a fiuk, hogy nem csak jó, hanem egységes csapat is vagyunk. Sajnos már szokásos második félidei visszaesésünk ismét meg volt. Ami számomra külön öröm lenne: a későbbekben ezen a holtponton ha a szurkolók buzdításukkal átsegítenék a csapatot.
Ledő László, a Hernád kapusa: – Megérdemelten nyert a Pilis. Gratulálok a bajnoki címhez.