Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

RO-LA PEST MEGYEI II. OSZTÁLY, 21. FORDULÓ: TÁBORFALVA–PILIS 1–4. A házigazdán az edzőcsere sem segített – öt játéknappal a vége előtt tizenegy pont a PLK előnye

2008.05.06. 19:01 Hormat

A második félidőben visszaesett a pilisi csapat teljesítménye, mi több, a visszatérő kapus, Balázs Tibor jó védései is kellettek ahhoz, hogy ne kapjanak több gólt. A mérkőzés végén aztán ismét visszavette a játék irányítását a vendéggárda, de a helyzeteket kihagyták.
A házigazdán az sem segít(het)ett, hogy Máté Attila helyett immár Szabó Tibor, a csapat játékosa, a Ceglédi Vasutas SE NB III-as bajnokcsapatának (játékos-)edzője irányítja a táborfalvaiakat.

TÁBORFALVA–PILIS 1–4 (0–4)
Pilisi LK:
Balázs T. (6,5) – Perjési I. (6,5), Zila Z. (6,5), Cseh N. (6,5), Földvárszki T. (6) –
Mezei R. (6,5), Kerepeszki Z. (7), Kovács G. (6) – Szluka J. (7,5), Malik G. (7), Simó T. (6,5). Játékos-edző: Varró Zoltán.
Csere: Mezei R. helyett Krizsán L. (6) az 51., Simó T. helyett Juhász K. (0) a 75., Perjési I. helyett Juhász J. (0) a 85., Szluka J. helyett Lengyel Á. (0) és Malik G. helyett Singljár K. (0) a 88. percben.
Gólszerző: Vízer L., ill. Kerepeszki Z., Malik G., Zila Z., Szluka J.

PERCEK ÉS GÓLOK
5. perc: Malik kiugratja Simót, aki kibillenti a kapust és ellövi mellette, de a kapufa mentett a kapus helyett.
7. perc: Földvárszki szögletébe belefejelnek, Kerepeszki azonban érkezik a hosszún és belövi (0–1).
10. perc: Kerepeszki lő kapu mellé.
16. perc: Kovács jön előre, majd két csel után lő, de a kapus hárít.
27. perc: Szluka labdaszerzés után kiugratja Malikot, aki egy csel után a kapuba lő, ami megpattan a egy becsúszó védőn, de így is a hálóba jut (0–2).
33. perc: Zila viszi fel a labdát, kényszerítőzik Malikkal, majd a visszakapott labdát a kifutó kapus felett átemelve a kapuba lövi (0–3).
38. perc: Szluka labdaszerzés után kilép, és a kapus mellett a rövid sarokba lő (0–4).
60. perc: Simó jól passzol Szlukának, aki lő, de a kapus véd.
65. perc: Pilisi védelmi hiba: szépít az ellenfél Vízer László révén (1–4).
74. perc: Földvárszki szögletére érkezik Kerepeszki, de a bal kapufa mellé fejel.
78. perc: Kerepeszki szabadrúgása érkezik kapu elé, a hosszún Juhász Károly mellé lő.
84. perc: Szluka szabadrúgására érkezik Kerepeszki, de megint mellé megy a fejes.

MESTER(I) MÉRLEG
Varró Zoltán, a Pilis játékos-edzője:
– Remek első félidei teljesítmény után nagyon gyenge második félidő jött, de így is megérdemelt a győzelmünk.