Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

TÉVÉ A KÖBÖN. NB III, ALFÖLD-CSOPORT: MONOR–SZIGETSZENTMIKLÓS (0–1). Cselek, helyzetek, gól(ok): a mérkőzés kisvideói

2008.06.23. 17:19 Hormat

Korábbi „adósságunkat” törlesztjük ezúttal: a nyolc nappal ezelőtt sorra került, NB III, Alföld-csoport utolsó körében lejátszott Monor–Szigetszentmiklós „bronzmérkőzés” videós beszámolóját tekinthetik meg Kedves Olvasóink/Látogatóink. Monori sarokrúgás (20. perc) Pókfoci a monori kapu előtt (21. perc) Birtalan Barna elfutása (23. perc) Birtalan Barna beadásszerű lövése (24. perc) Monori szöglet (25. perc) Halgas István szabadrúgása (41. perc) Király András szabadrúgása (44. perc) Veszélyes monori szöglet (60. perc) Szigetszentmiklósi sarokrúgás (62. perc) Monori szöglet (68. perc) Monori szabadrúgás (70. perc) Szécsi Attila gólja (0–1, 80. perc) Szigetszentmiklósi trükkös szabadrúgás (84. perc) Tóth János meg nem adott gólja (89. perc)