Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

RO-LA PEST MEGYEI II. OSZTÁLY, 17. FORDULÓ: NAGYKŐRÖS–PILIS 0–2. Nehéz PLK-siker, magabiztos vezetés a tabellán

2008.04.09. 02:22 Hormat

Ha nem is sziporkázó játékkal, de újra győzött az ezúttal Nagykőrösen fellépő Pilis, amely egyre közelebb kerül a hőn áhított bajnoki címhez, illetve feljutáshoz.

NAGYKŐRÖS–PILIS 0–2 (0–0)
Nagykőrösi FC:
Csontos (6) - Deli G. (4,5), Máté N. (5), Kőműves Cs. (5), Máté K. (4,5) - Szepes R. (5), Horváth Z. (5), Naggyőr K. (5), Őze J. (4,5) - Hozmann S. (4,5), Lengyel F. (4). Edző: Hegedűs László.
Csere: Őze helyett László B. (5) a szünetben, Lengyel helyett Szokoli K. (5,5) a 60., Horváth helyett Labancz (0) a 80., Hozmann helyett Juszkó (0) a 82. percben.
Pilisi LK-LEGEA: Szemők Cs. (0) - Perjési I. (6), Zila Z. (6,5), Kovács G. (6), Juhász K. (6) - Mezei R. (5,5), Kerepeszki Z. (6), Gál Sz. (0), Földvárszki T. (6) - Szluka J. (5,5), Malik G. (6). Játékos-edző: Varró Zoltán.
Csere: Gál Sz. helyett Koltai T. (6) a 18., Juhász K. helyett Patakfalvi Gy. (0) a 62., Perjési I. helyett Simó T. (0) a 75., Mezei R. helyett Juhász J. (0) a 83., Malik G. helyett Lengyel Á. (0) a 86. percben.
Gólszerző: Szluka J., Malik G.

PERCEK ÉS GÓLOK
33. perc:
Perjési lő 13 méterről fölé.
56. perc: Koltai szögletét Szluka János csúsztatja a kapuba (0–1).
69. perc: Szluka ugratja ki Koltait, aki nagy helyzetben önzetlenül leadja a labdát Maliknak. A támadó egy csellel elfekteti a védőt, majd az üres kapuba lő (0–2).
77. perc: Koltai szögletét Kerepeszki fejeli kapura, de a kapus bravúrral a léc fölé üti.

MESTER(I) MÉRLEG
Hegedűs László:
– Halovány támadójátékunkkal és gólképtelenségünkkel nem jelentettünk veszélyt a pilisi csapatra.
Varró Zoltán: – Sportszerű mérkőzésen kevés helyzetünkből kettőt sikerült értékesíteni, ezzel fontos három pontot, valamint zsinórban a hetedik bajnoki győzelmet szereztük meg.