Foci a köbön

Foci a harmadikon

Friss topikok

Linkblog

NB III, DUNA-CSOPORT, 17. FORDULÓ: PÉNZÜGYŐR–TATABÁNYA 2–1. Az első félidőben nyerték meg a meccset

2008.03.26. 20:07 Hormat

A Pénzügyőr csupán másfél héttel ezelőtt, a március tizenötödiki ünnepnapon mutatkozott be közönségének tavaszi első tétmérkőzésén.

PÉNZÜGYŐR–TATABÁNYA II.
2–1 (2–0)
Budafok, Promontor utca, 200 néző. Vezette: Kelemen István
PÉNZÜGYŐR SE: Kocsis G. (5) – Kerényi Zs. (6), Bősze A. (7), dr. Vainer A. (7), Salamon S. (6) – Kovács B. (7), Kerényi K. (7), Schuster R. (7), Szikes P. (7), Zborovszky K. (6) – Gegesi-Kiss T. (6). Edző: Sólyom Ferenc.
Csere: Gegesi-Kiss T. helyett Áder A. (6) a 65., Zborovszky K. helyett Zalai N. (0) a 70. percben.
Gólszerző: SCHUSTER ROLAND (1–0) a 16., GEGESI-KISS TAMÁS (2–0) a 40., MÓDI VIKTOR (2–1) a 63. percben.

PERCRŐL PERCRE
16. perc: Kovács Balázs szögletét Schuster 7 méterről fejelte a léc alá (1–0).
40. perc: Kapu előtti kavarodás után a kapus a kapufára ütötte a labdát, amely a gólvonalon pattogott, ám a gyorsan eszmélő Gegesi-Kiss a kapuba lőtte (2–0).
63. perc: Röviden mentettek a pasaréti védők, és Módi 35 méteres lövése a léc alá vágódott (2–1).

MESTER(I) MÉRLEG
Sólyom Ferenc, a Pénzügyőr edzője: – A bajnokság tavaszi idényének első mérkőzésén a győzelem volt a legfontosabb, ami az első félidei játékunk alapján megérdemeltnek mondható.

(Köszönet a tudósításért BODOKI JÓZSEFNEK, a Pénzügyőr technikai vezetőjének!)